10.05.2024 20:30 - 22:30

Relacja na żywo

obrazek

Oglądaj mecze w

• Koncert w wykonaniu Śląska Wrocław, który wygrywa z Cracovią 4:0. Gospodarze do przerwy ustawili rywalizację, prowadząc 3:0. Po przerwie ponownie znaleźli drogę do siatki gości za sprawą Żukowskiego. Śląsk dzięki temu zwycięstwu awansował na fotel lidera PKO Ekstraklasy.Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Zapraszamy na kolejne relacje sportowe Interii.Koncert w wykonaniu Śląska Wrocław, który wygrywa z Cracovią 4:0. Gospodarze do przerwy ustawili rywalizację, prowadząc 3:0. Po przerwie ponowni

• Koncert w wykonaniu Śląska Wrocław, który wygrywa z Cracovią 4:0. Gospodarze do przerwy ustawili rywalizację, prowadząc 3:0. Po przerwie ponownie znaleźli drogę do siatki gości za sprawą Żukowskiego.

• Arbiter doliczył cztery minuty do końca spotkania.

• Schodzi z boiska Yegor Matsenko, a za niego wchodzi Tommaso Guercio

• Kontra Śląska Wrocław. Dalekie podanie do Żukowskiego. Ten przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów i płaskim strzałem pokonał Hrosso!

• Goooooooooooool! Mateusz Żukowski!

• Wysoki pressing Cracovii. Śląsk ma problem z opuszczeniem własnej połowy.

• Żółtą kartkę otrzymuje Andreas SkovgaardŻółtą kartkę otrzymuje Andreas Skovgaard

• Żółtą kartkę otrzymuje Paweł Jaroszyński

• Przeciągnięte dośrodkowanie Rózgi. Od bramki rozpocznie Leszczyński.

• Schodzi z boiska Piotr Samiec-Talar, a za niego wchodzi Jakub Jezierski

• Schodzi z boiska Erik Exposito, a za niego wchodzi Mateusz Żukowski

• Exposito cierpi z powodu skurczów. Gra została przerwana.

• Schodzi z boiska Patryk Sokołowski, a za niego wchodzi Mikkel Maigaard

• Bochnak uderzył ze skraju pola karnego, jednak trafił wprost w bramkarza Śląska Wrocław.

• Strata Cracovii przed własną szesnastkę. Exposito dograł w pole karne do Nahuela. Ten w dogodnej sytuacji przegrał pojedynek z Hrosso!Strata Cracovii przed własną szesnastkę. Exposito dograł w pole karne do Nahuela. Ten w dogodnej sytuacji przegrał pojedynek z Hrosso!

• Strata Cracovii przed własną szesnastkę. Exposito dograł w pole karne do Nahuela. Ten w dogodnej sytuacji przegrał pojedynek z Hrosso!

• Dwadzieścia minut do końca spotkania. Czy stać Cracovię na odwrócenie losów rywalizacji?

• Schodzi z boiska Davida Olafsson, a za niego wchodzi Paweł JaroszyńskiSchodzi z boiska Davida Olafsson, a za niego wchodzi Paweł Jaroszyński

• Schodzi z boiska Benjamin Kallman, a za niego wchodzi Paweł Jaroszyński

• Za głębokie dośrodkowanie Atanasova z rzutu wolnego. Piłka wylądowała wprost w rękach Leszczyńskiego.

• Nahuel uderzył z rzutu wolnego. Hrosso pewnie złapał piłkę.

• Schodzi z boiska Otar Kakabadze, a za niego wchodzi Filip Rózga

• Schodzi z boiska Karol Knap, a za niego wchodzi Jani Atanasov

• Żółtą kartkę otrzymuje Karol Knap

• Cracovia cierpliwie rozgrywa atak pozycyjny na połowie Śląska.

• Samiec-Talar przedzierał się na prawym skrzydle. Piłkarz Śląska wywalczył rzut rożny.

• Matsenko był faulowany w bocznej strefie przed szesnastką Cracovii. Okazja dla Śląska na poszukanie kolejnego trafienia.

• Nerwowy początek drugiej części spotkania. Sporo niedokładności i fauli z obu stron.

• Kontra Śląska Wrocław. Niedokładne zagranie przed pole karne do Exposito. Glik przerwał akcję.

• Bez zmian w obu zespołach.

• Od środka rozpoczął Śląsk Wrocław.

• Piłkarze powracają na murawę. Za chwilę początek drugiej części spotkania.

• Śląsk Wrocław prowadzi do przerwy 3:0 w starciu z Cracovią w 32. kolejce PKO Ekstraklasy. Gospodarze szybko rozwiązali worek z golami, bo już w 2. minucie Petrov pokonał Hrosso. Podopieczni trenera Magiery poszli za ciosem i za sprawą Exposito oraz Samca-Talara znokautowali Cracovię!Wracamy za kilka minut.Śląsk Wrocław prowadzi do przerwy 3:0 w starciu z Cracovią w 32. kolejce PKO Ekstraklasy. Gospodarze szybko rozwiązali worek z golami, bo już w 2. minucie Petrov pokonał Hrosso. Podopieczni tre

• Arbiter doliczył trzy minuty do końca pierwszej połowy.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego w szesnastkę Cracovii. Zgranie na trzeci metr do Samca-Talara, który strzałem głową pokonał bramkarza gości!

• Goooooooooooool! Piotr Samiec-Talar!

• Wysoki pressing Śląska. Cracovia ma problem z opuszczeniem własnej połowy.

• Próba prostopadłego zagrania w pole karne do Exposito. Glik w ostatniej chwili zdołał przeciąć podanie.

• Cracovia otrzymała drugi cios i chwieje się w posadach! Czy  Śląsk dołoży kolejne trafienie przed przerwą?

• Prostopadłe podanie w szesnastkę do Exposito. Ten mocnym strzałem pod poprzeczkę podwyższa prowadzenie Śląska!

• Goooooooooooool! Erik Exposito!

• Matsenko upadł w szesnastce Cracovii po kontakcie z rywalem. Piłkarze Śląska domagali się rzutu karnego, jednak arbiter pozostał niewzruszony.

• Spadło tempo konstruowania ofensywnych akcji. Sporo walki o piłkę w środkowej części boiska.

• Schodzi z boiska Aleksander Paluszek, a za niego wchodzi Martin Konczkowski

• Aleksander Paluszek kontuzjowany!

• Uraz Paluszka wygląda na poważniejszy, niż się wydawało. Piłkarz Śląska ponownie leży na murawie.

• Paluszek ucierpiał w starciu z Makuchem. Na murawie momentalnie pojawiła się pomoc medyczna.

• Rakoczy przedzierał się na lewym skrzydle. Piłkarz Cracovii przekroczył przepisy w walce o piłkę.

• Lepszy fragment Cracovii, która dłużej utrzymuje się przy piłce i stara się rozgrywać futbolówkę na połowie rywali.

• Rakoczy uderzył z dystansu. Nieudana próba piłkarza Cracovii.

• Centra w szesnastkę Śląska Wrocław. Leszczyński wyszedł z bramki i pewnie złapał piłkę.

• Kolejny strzał Samca-Talara. Tym razem rykoszet ułatwił interwencję bramkarzowi Cracovii.

• Śląsk dostał wiatru w żagle i nie zamierza się zatrzymywać! Kolejne ataki gospodarzy.

• Samiec-Talar uderzył z linii pola karnego. Niewiele zabrakło, by Śląsk podwyższył prowadzenie!

• Zabójczy początek Śląska! Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Cracovii. Petrov uciekł obrońcy i strzałem głową pokonał Hrosso!

• Gol dla Śląska Wrocław! Goooooooooooool! Aleks Petkov!

• Pierwsza centra w szesnastkę Cracovii. Niepewna interwencja defensora i Śląsk rozpocznie od rzutu rożnego.