12.05.2024 12:30 - 14:30

Relacja na żywo

obrazek

Oglądaj mecze na żywo w

• W meczu 32. kolejki PKO Ekstraklasy Puszcza Niepołomice pokonała Wartę Poznań 1:0. Bramkę dla gospodarzy zdobył Michał Walski. To zwycięstwo oddaliło Wartę na cztery punkty od strefy spadkowej i są już blisko utrzymania w PKO Ekstraklasie.

• Żółtą kartkę otrzymuje Kamil Zapolnik

• W znakomitej sytuacji do zdobycia bramki wyrównującej stanął Kopczyński, ale Zycha uratowała poprzeczka!

• Do efektownej przewrotki złożył się Zapolnik, ale piłkę na rzut rożny sparował Grobelny

• Do piłki ustawionej na osiemnastym metrze podszedł Walski i mocnym uderzeniem po dłuższym słupku pokonał Grobelnego. Jednak wydaje się, że bramkarz Warty mógł zachować się lepiej

• Goooooooooooool! Michał Walski!

• Faulowany przed samym polem karnym był Serafin i świetną sytuację na zdobycie otwierającej bramki będą mieli gospodarze

• Piłkę w pole karne dośrodkował Hajda, ale sytuacje uspokoił Bartkowski

• Od środka rozpoczęli gospodarze, bez zmian w obu drużynach

• Po pierwszej części gry Puszcza Niepołomice bezbramkowo remisuje z Wartą Poznań. Puszcza strzeliła bramkę za sprawą Łukasza Sołowieja w ósmej minucie spotkania, jednak obrońca gospodarzy znajdował się na pozycji spalonej.Wracamy za kilkanaście minut.